czsk
výdejníky s filtracíÚpravny vodyBidety
> O nás

O nás

plaketa-mensi

Ve spolupráci se společností Hyundai Wacor Tec Co. Ltd, jíž jsme výhradním dovozcem pro region ČR a SR, nabízíme ucelenou kolekci produktů v oblasti úpravy pitné vody a hygieny. Jsme leader na trhu s kuchyňskými vodními filtrykancelářskými POU výdejníky s filtrací a elektronickými bidety. Naše strategie je postavena na kombinaci silné značky HYUNDAI Wacortec s exkluzivním zastoupením v ČR a SR, kde budujeme silnou dealerskou síť tak, abychom byli pokud možno co nejblíže k zákazníkovi, porozuměli jeho potřebám a hbitě reagovali na jeho požadavky. Kvalitní zpracování, spolehlivost a nadčasový design jednotlivých modelů nabízených za dostupné ceny, to vše jsou nezbytné předpoklady pro spokojené a vracející se zákazníky.

Dlouhodobým cílem naší práce je individuální přístup a podpora zákazníků i našich prodejních partnerů. Kompletnost sortimentu, profesionální úroveň nabízených služeb a dlouholetá znalost oboru je naší přidanou hodnotou a závazkem do budoucna.

Sortiment výrobků HYUNDAI Wacortec je v souladu s moderním trendem a zdravým životním stylem. Jednoduchost obsluhy a nízké provozní náklady šetří finanční prostředky všech uživatelů, mezi které patří residenční i komerční oblast.

Jednotná cenová politika a odborná technická a obchodní podpora ze strany dovozce jsou předpoklady pro rychle rostoucí obchodní síť.


WATERGATE s.r.o.

Hyundai
wacortec
VÝHRADNÍ DOVOZCE PRO ČR A SR
(+420) 266 711 420
(+420) 734 579 765
info@hyundaiwater.cz
facebook youtube
Prodejní místa